Lead Generation

lead-gen

Způsob získání zákazníka, který je sám motivován spotřebovat výrobek či službu. Lidé jsou již v dnešní době imunní vůči klasické reklamně. Potenciální zákazník přichází sám na webová prostředí a vyplňuje partnerem vyspecifikovanou žádost o službu či produkt. V online režimu předáváme tuto žádost našemu partnerovi, který následně potenciálního zákazníka zpracovává.

 • Náklady na vývoj a marketing webových prostředí jdou za námi
 • Vaše společnost platí pouze za dodané validní a unikátní leady

Existují dva základní typy Lead Generation: Srovnávač, který umožňuje porovnat výhodnost nabídek různých společností a výběr nejvýhodnější pro daného spotřebitele nebo efektivnější varianta Lead Generation a to specializované webové prostředí pouze pro konkrétní daný produkt či službu. Existuje ještě hybridní model Lead Generation, který se tváří jako srovnávač, ale umožňuje sjednat nabídku pouze jedné společnosti.

Lead Generation je atraktivní způsob získání zákazníka šetřící čas i peníze společnostem, které masivně nabízí své produkty a služby. Namísto obvolávání či obesílání tzn. studených kontaktů se dostává společnosti masa motivovaných již poptávajících potenciálních zákazníků na konkrétní produkt či službu společnosti.

Lead Generation marketing je ale atraktivní i pro spotřebitele. Na specializovaných webových prezentacích získá informace o nejlevnějším produktu/službě. Další výhodou pro spotřebitele může být online objednávka, u které se většinou vyskytuje finanční zvýhodnění nebo přidaná hodnota formy bonusu oproti fyzickému nákupu.

Direct Mailing

direct-mail

Potřebujete oslovit velké množství potencionálních zákazníků s minimálními náklady? V krátkém časovém úseku? A přesto účinně?

Pomocí tohoto nástroje můžete oslovit velkou část internetové populace české nebo slovenské republiky. Databáze zahrnují více než 1/3 všech emailových schránek v ČR a 1/4 v SR. Direct mailing zaručuje v poměru cena/výkon nejlevnější způsob reklamy Vašeho produktu, služby či značky.

Parametry emailové databáze:

 • 3,1 mil. uživatelů emailů v ČR
 • 1,4 mil. uživatelů emailů v SR
 • CTR 10% dle nabídky
 • CTS min 3% dle nabídky
 • 98,9% doručitelnost do Inboxu
 • Capacity sending max 3 mil./den
 • Cílení: pohlaví, věk, kraje

Databáze jsou získány legálně se souhlasem se zpracováním osobních údajů a se souhlasem o zasílání obchodních a marketingových sdělení pomocí emailu a SMS.

 • Rychlá, kvalitní a levná reklama
 • Pronikněte na nové trhy
 • Nejkvalitnější databáze na trhu
 • Vytvořte značku své službě nebo produktu
 • Zacilte efektivně na své zákazníky

Click Marketing

click marketing

NOVINKA. Rychlý způsob získání zákazníků, vysoká míra retence uživatele a potenciálního klienta na Vašich webových stránkách. Velká pravděpodobnost konečné koupě produktu či služby. Přivedení takřka jakéhokoliv počtu zákazníků na Vaše webové stránky do 72 hodin. Možnost cílení na konkrétní uživatele dle několika kritérií.

Moderní, nadčasové a vysoce efektivní oslovení Vašich nových potencionálních zákazníků, prostřednictvím nejmodernějšího reklamního kanálu s využitím sociálních sítí.

Získejte statisíce nových reálných zákazníků Vašich stránek za minimální náklady a maximalizujte svůj zisk.

 • Propracovaný systém sdílení Vašeho odkazu na sociálních sítích a diskuzních fórech.
 • Již žádné „prázdné kliky“, odkazy proklikne pouze ten, koho odkaz skutečně zajímá.
 • Na nic nečekáte! Již během několika málo minut zaznamenáte vyšší návštěvnost a celkové zvýšení podvědomí o Vaší společnosti.
 • Celý proces je pečlivě monitorován a můžete jej sledovat v online aplikaci se statistikami.

Neplaťte již zbytečné náklady na oslovení bezvýznamných objemů uživatelů, kteří nemají o nabízený produkt či službu zájem. U této služby platíte pouze počet kliků na Váš odkaz.

SMS Propagation

sms propagace

Hledáte způsob jak reklamu co nejvíce přiblížit Vašim klientům? Chcete využít nejrychlejší a nejefektivnější způsob propagace?

Obchodní sdělení pomocí SMS zprávy je nejrychlejší formou reklamy. Každý z uživatelů databáze obdrží marketingové sdělení přímo na svůj mobilní přístroj a na tuto zprávu může ihned reagovat. Databáze jsou pravidelně doplňovány o nové kontakty a jsou z nich odebírány duplicitní a neaktivní uživatelé.


Parametry SMS databáze:

 • 1,8 mil. uživatelů mobilů v ČR
 • Propustnost brány 11 SMS/sek
 • 100% doručitelnost SMS zpráv
 • RTR min. 11% dle reklamy
 • RTS min. 5 % dle reklamy
 • Max. délka SMS 160 znaků

Databáze jsou získány legálně se souhlasem se zpracováním osobních údajů a se souhlasem o zasílání obchodních a marketingových sdělení pomocí emailu a SMS.

SEO Optimalizace

seo optimalizace

Optimalizace webových prezentací pro vyhledávače. Kvalitně optimalizované stránky se objevují na první straně v různých vyhledávačích. Provedeme kompletní analýzu Vašich stránek, zvolíme optimální klíčová slova, provážeme Váš web s odkazovou sítí, zrealizujeme writing SEO článků. S využitím služeb SEO optimalizace se razantně zvýší přirozená návštěvnost Vašeho webového prostředí.

Tvorba www prezentací

tvorba www

Nabízíme jednoduchá i složitá webová řešení. Připravujeme webové prezentace od minisites až po sofistikované webové prezentace. Disponujeme TOP týmem grafiků a kodéru v ČR. Dokážeme splnit všechna Vaše přání, stejně tak dokážeme připravit celý návrh bez Vašeho přičinění. Dodáváme kompletní funkční řešení, stejně tak zajišťujeme správu webů.

 • AAA Auto

  Se společností JETLINK PRO spolupracujeme od roku 2012. Využíváme služeb Direct Mailing CZ, SK a PL, které se velice osvědčili při získávání zákazníků v naší branži. Plánujeme prohloubit spolupráci i v oblasti Lead Generation a Eventových služeb. Těšíme se na spolupráci v dalších letech.

  Lucie Cafourková – Database specialist
 • Profi Credit

  Spolupráce PROFI CREDIT se společností JETLINK PRO na bázi výkonnostního marketingu je stále prohlubována na základě zajímavých výsledků kampaní. U společnosti JETLINK PRO využíváme služeb SMS kampaní, Lead Generation i Direct Mailing, z kterých měsíčně získáváme řadu spokojených zákazníků.

  Petr Vytlačil – Marketing Specialist
 • Skupina AXA

  Pro skupinu AXA realizuje společnost JETLINK PRO s.r.o. službu Lead Generation CZ a SK. Objemy měsíčních dodávek leadů jsou v řádech stovek až tisíců. Generování leadů na životní pojištění je považováno jako jedno z nejsložitější v této oblasti. Kapacita společnosti JETLINK PRO s.r.o. v oblasti pojištění není zdaleka vyčerpána.

  AXA ČESKÁ REPUBLIKA S. R. O.
 • MediaCentrum

  Direct Mailing a SMS Propagation jsem vždy shledával za rychlý a účinný prostředek zviditelnění a reklamy. Lead Generation považuji za přelom internetového získávání zákazníků. Společnost JETLINK PRO nabízí všechny tyto produkty a já jen mohu kvitovat spolupráci mých společností s nimi. Děkuji za Vaši profesionalitu a lidské chování v businessu. Jsem přesvědčen, že budeme spolupracovat nadále i v příštích letech.

  Karel Pektor – Majitel agentury

Klientská sekce

JETLINK PRO s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2+420 776 767 451IČ: 24262277
Praha 3 - Žižkovinfo@jetlinkpro.czDIČ: CZ24262277
PSČ 130 00podpora@jetlinkpro.czČíslo účtu:
Česká republikaobchod@jetlinkpro.cz107-3604460247/0100

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 198440.