O Společnosti

JETLINK PRO s.r.o. je obchodní a marketingová společnost působící na českém a slovenském trhu internetových, telekomunikačních a eventových služeb. Společnost byla založena v roce 2012, zakladatelé a její majitelé se ve výše zmíněné oblasti pohybují již řadu let a své zkušenosti každodenně přenášejí do firemních projektů.

Hlavními cíli společnosti JETLINK PRO s.r.o. je vnášet přidanou hodnotu do realizovaných projektů, maximálně uspokojit své partnery a zákazníky a kvalitně a efektivně šířit reklamu pomocí sofistikovaných marketingových nástrojů.

Produktové a obchodní cíle:

 • neustálá stabilizace na tuzemském trhu
 • expanze na ostatní trhy střední Evropy
 • kontinuální rozšiřování databáze kontaktů
 • rozšiřování portfolia nabízených produktů

Společnost nabízí vysoce kvalitní a transparentní služby v oblasti Online Marketingu. Specializuje se na marketingové produkty: Lead Generation, SMS Propagation, Direct Mailing, Click Marketing, SEO optimalizace, Tvorba webových prezentací.Naše činnost

Připravujeme výkonnostní projekty pro celou řadu renomovaných společností na českém ale i zahraničním trhu za účelem zvýšení návštěvnosti jejich webových rozhraní a přísunu reálných zákazníků. Tyto činnosti vytváříme zejména pro nadnárodní společnosti v oblastech internetového obchodu, financí, pojišťovnictví, automotive, telekomunikací a energetiky.

Dále pracujeme na rozsáhlém projektu internetové reklamní aplikace, která bude určena zejména pro střední a velké firmy k propagaci jejich zboží a služeb a k efektivnímu a nízkonákladovému nalezení zákazníků.

Naše aktivity jsou primárně zaměřeny na trhy české a slovenské republiky, které se postupně rozšiřují o trhy dalších zemí střední Evropy.Čím se řídíme

Naše základní hodnoty, kterými jsou profesionalita, inovace a týmový duch, se snažíme promítnout do vztahu k zákazníkům a ctíme tradiční, průhledný a gentlemanský obchod.

Chceme udržet zdravý růst naší firmy a být dobrým partnerem ve všech obchodních aktivitách.

 • AAA Auto

  Se společností JETLINK PRO spolupracujeme od roku 2012. Využíváme služeb Direct Mailing CZ, SK a PL, které se velice osvědčili při získávání zákazníků v naší branži. Plánujeme prohloubit spolupráci i v oblasti Lead Generation a Eventových služeb. Těšíme se na spolupráci v dalších letech.

  Lucie Cafourková – Database specialist
 • Profi Credit

  Spolupráce PROFI CREDIT se společností JETLINK PRO na bázi výkonnostního marketingu je stále prohlubována na základě zajímavých výsledků kampaní. U společnosti JETLINK PRO využíváme služeb SMS kampaní, Lead Generation i Direct Mailing, z kterých měsíčně získáváme řadu spokojených zákazníků.

  Petr Vytlačil – Marketing Specialist
 • Skupina AXA

  Pro skupinu AXA realizuje společnost JETLINK PRO s.r.o. službu Lead Generation CZ a SK. Objemy měsíčních dodávek leadů jsou v řádech stovek až tisíců. Generování leadů na životní pojištění je považováno jako jedno z nejsložitější v této oblasti. Kapacita společnosti JETLINK PRO s.r.o. v oblasti pojištění není zdaleka vyčerpána.

  AXA ČESKÁ REPUBLIKA S. R. O.
 • MediaCentrum

  Direct Mailing a SMS Propagation jsem vždy shledával za rychlý a účinný prostředek zviditelnění a reklamy. Lead Generation považuji za přelom internetového získávání zákazníků. Společnost JETLINK PRO nabízí všechny tyto produkty a já jen mohu kvitovat spolupráci mých společností s nimi. Děkuji za Vaši profesionalitu a lidské chování v businessu. Jsem přesvědčen, že budeme spolupracovat nadále i v příštích letech.

  Karel Pektor – Majitel agentury

Klientská sekce

JETLINK PRO s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2+420 776 767 451IČ: 24262277
Praha 3 - Žižkovinfo@jetlinkpro.czDIČ: CZ24262277
PSČ 130 00podpora@jetlinkpro.czČíslo účtu:
Česká republikaobchod@jetlinkpro.cz107-3604460247/0100

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 198440.